Jump to content

Ukrainian Guild шукає гравців! Приєднуйтесь!


dimmy_z

Recommended Posts

  • Ukrainian Empire (Імперія)

  • Ukrainian Republic (Республіка)

Ukrainian Guild - українська група однодумців у світі Star Wars The Old Republic. Метою створення було бажання знайти таких же шанувальників всесвіту SWTOR як і ми. Ділитись важливою інформацією та досвідом гри. Та й просто для приємного спілкування:). Маємо дві Гільдії та Флагмани за обидві сторони. Граємо на сервері Darth Malgus. Особливою вимогою є тільки знання української (принаймні розуміти її:)) або російської. Для нас не є важливим ваш власний досвід. Якщо він не великий, Вам завжди підкажуть або допоможуть.

Голосовий чат в Discord - посилання є в грі, в вікні Гільдії, опис(description).

Долучайся до нас! Грай серед українців! Почувайся серед своїх! :)

Edited by dimmy_z
Link to comment
Share on other sites

как с вами связаться ,или как попасть в гильдию к вам,начал недавно играть много непонятно,вообщем то хотелось бы поиграть с игроками которые более или менее лучше меня разбираются в этой игрухе,украинский знаю:круто:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Привіт. Напишіть тут, або на нашій сторінці у Facebook, свій нік, фракцію за яку граєте (республіка/імперія) та час коли будете в грі, і ми обов'язково пришлемо запит про приєднання до гільдії. Щоб перейти одразу на нашу сторінку у Facebook просто перейдіть по посиланню в тексті оголошення. Будемо дуже Вам раді. Edited by dimmy_z
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
використовуй команду /who UKRA що шукає не лише за фрагментами імен але й назвами ґільдій також (тут треба вмикнути сортування GUILD NAME в правій колонці вікна пошуку) Edited by Henyk
some information is outdated
Link to comment
Share on other sites

Хех, здоров будьте, козаки! Як приєднатись?

 

Після перерви у декілька років, вірішив повернутись до mmo. У танках зі старих товарищів нікого, а SW полюбляю, ось вирішив спробувати... Але самому грати, не те... Тим паче сюжетні квести веселіш гюрбою )))

 

Прайм: після 8 вечора, років вже за 30, з логікою та адекватністю дружимо)))

Link to comment
Share on other sites

Вітаю. Ми із задоволенням приймемо вас. Напишіть коли ви будете у грі, Ваш нік та сторону (Республіка/Імперія) за яку Ви граєте. Також Ви можете долучитись до нашої групи у Facebook, Google+ або до форуму і там залишити повідомлення. Посилання є у описі гільдії.:) Edited by dimmy_z
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Приветик. Ще не вмерла?) Хотел бы присоединиться. Как это устроено?

 

Вітаю. Ви можете перейти до нашої групи в Facebook. Там або безпосередньо тут, у коментарях, напишіть нік свого персонажу, сторону сили за яку Ви граєте (Республіка / Імперія), скажіть час, коли ви будете в грі і ми обов'язково запросимо Вас до однієї або до двох наших Гільдій. Всі корисні посилання є в описі.) Вибачте, що довго реагували на Ваше питання. Ми обов'язково виправимось.

Edited by dimmy_z
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Вітаю! Теж цікавить питання щодо життя гільдії. У грі ще тільки починаю, є бажання приєднатись до вас.

Вітаю. Гільдія жива та доволі активна. :) Щоб долучитись Ви можете перейти до нашої групи у Facebook. Там або тут, у коментарях, напишіть нік свого персонажу(ів), сторону сили за яку Ви граєте (Республіка / Імперія) та час, коли ви будете в грі. Ми обов'язково надішлемо запрошення Вам до однієї або до двох наших Гільдій. Всі корисні посилання є в описі.) Вибачте, що довго реагували на ваше питання. Ми виправимось.

Edited by dimmy_z
Link to comment
Share on other sites

Привіт ще раз) Можете написати кілька нікнеймів активних учасників з обох фракцій кому можна кинути whisper і приблизний час онлайну?

P.S. доволі часто стрибаю з одних персів на інших, тож мене зловити буде доволі важко.

Дякую)

Edited by Nickulodeon
Link to comment
Share on other sites

Привіт ще раз) Можете написати кілька нікнеймів активних учасників з обох фракцій кому можна кинути whisper і приблизний час онлайну?

P.S. доволі часто стрибаю з одних персів на інших, тож мене зловити буде доволі важко.

Якщо допоможе, кілька моїх альтів - Noommi, Eneloo, Cyberlawyer

Дякую)

 

Вітаю. Мій нік Dimon'ua. Сторона - Республіка. Буду заходити ним сьогодні та завтра о 20:00 - 20:30. Також попрошу співгільдійців пошукати Вас. Та це буде не легко, бо час та фракцію, з якої шукати, Ви не написали. :) Але нічого. Обов'язково знайдемось. ;)

Link to comment
Share on other sites

Привіт, дякую за інформацію! Так, я чогось тупанув і не написав фракціЇ, але сьгодні-завтра обов,язково намагатимусь знайти вас)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Приветствую! Очень хотел бы присоединиться к вашей гильдии. Мой ник в игре Badneek. Играю за Империю на Darth Malgus. Онлайн бываю с 20:00 +/- по Киеву. Отправил запрос в вашу группу в ФБ.
Link to comment
Share on other sites

Приветствую! Очень хотел бы присоединиться к вашей гильдии. Мой ник в игре badneek. Играю за Империю на darth malgus. Онлайн бываю с 20:00 +/- по Киеву. Отправил запрос в вашу группу в ФБ.

Вітаю в нашій спільноті!.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Вітаю, хочу доєднатися до вашої дружньої спільноти. Граю паралельно і за республіку(нік - Niopolitan) і імперію(нік - Utrira) на darth malgus. Онлайн 20:00-24:00 по Києву.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
×
×
  • Create New...