Jump to content

Polska grupa rajdowa rekrutuje.


Gibonski

Recommended Posts

Witam graczy komputerowych,

 

Oglaszam rekrutacje do grupy rajdowej.

Chcemy wzmocnic nasz team na Dxun oraz Gods of the Machine Nightmare Timed Run, czekajac na nowy dodatek o sygnowaniu 7.0 legacy of the sith.

 

Podchodzimy do rajdowania poważnie, z dawka profesjonalizmu i dyscypliny. Nie ma nagród za udział, tylko za zbicie bossa. Nie wymagamy achievmentów, ale liczby na star parsie muszą się zgadzać.

Dni rajdowe oraz start rajdowania jest do ustalenia ale kończymy rajd maksymalnie o 22:00. Każdy z nas ma życie poza grą, pracę, rodzinę etc. Obecnie poszukujemy 1 tanka albo healera i 1 dpsa.

 

Po szczegóły zapraszam w grze. Maderons

 

Niech moc będzie z Wami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj!

 

Przeczytałem z zaciekawieniem Twoje ogłoszenie i mam pytanie: czy przerwa w grze wynoszącą jakieś 20 miesięcy stanowi warunek dyskwalifikujący kandydata do gry? Zanim przestałem grać jakieś 5 lat klepałem NiMy, zbiłem Godsy na HMie (nimy dopiero się pojawiały) jako healer i tank. Grałem też czasem depsem. Generalnie to ogarniam (lub ogarniałem ;) ) sorka, merca i PT. Tankowałem PT oraz sinem.

Generalnie preferuję hilowanie i depsowanie. Tankowanie - jakby to powiedzieć - też jestem w stanie ogarnąć, jednak nie z marszu.

Dzięki za odpowiedź! MBFBWY!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...