Jump to content

türk swtor players

quatronnix

Recommended Posts

aktif ve oyun içinde bi çok türk görüyorum ama guild yada benzeri birlik söz konusu değil galiba :mad:

:rak_02: kendi grubumuzla açmayı planlıyoruz yakında oyun içinde duyuruyu yaparız hayırlı uğurlu olsun .

tabi yaş sınırı ve oyun zamanı gibi durumlar söz konusu olucak .

aktif ve oyun içinde bi çok türk görüyorum ama guild yada benzeri birlik söz konusu değil galiba :mad:

:rak_02: kendi grubumuzla açmayı planlıyoruz yakında oyun içinde duyuruyu yaparız hayırlı uğurlu olsun .

tabi yaş sınırı ve oyun zamanı gibi durumlar söz konusu olucak .

Sadece çalışırken rahatsız etmeyin, onlar büyük olasılıkla zaten kötü ve aptal olacak.

• 2 weeks later...

pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik pislik orospu orospu orospu orospu orospu orospu orospu

don't worry I don't even know what im saying

Edited by Gorgzen

Beyler, Impulse`in lideri olarak size tek tavsiyem; yarrak`lara gelmeyin aman dikkat. Yarrak`lara gelmeyin..

Gentlemen, Impulse `s only advice to you as a leader, be careful not come` s dick. Do not Dick `s ..

To dick or not to dick? man i love google translate

Edited by Gorgzen

Beyler, Impulse`in lideri olarak size tek tavsiyem; yarrak`lara gelmeyin aman dikkat. Yarrak`lara gelmeyin..

Suomalaiset türkçeye uteliaisuus on erittäin mukava muistaa alkuperä alkoholia kun saat ... Turkin yritys tulla johtaja Turkin impulssi, koska se ei voi olla liian pieni :)

i know finnish now , hurray !!

Allah Force'unuzu eksik etmesin mümin kardeşlerim. O değil de kurdunuz mu? Bir de RP de yapın yahu..

konuyu açan, ben ve yasin dışındakiler turk diil ... net çevirmeniyle sözde kafa buluyorlar, serverda fazla türk yok , olanlar da dağılmış durumda. RP serverı fena fikir değil aslında eğer pvp-rp ler kalkmasaydı. Bu serverın yaş ortalaması 12-13 filan, iyi pvp yapan da yok. İlkokul çocuklarıyla yüzgöz oluyorsun maalesef. Yani gelmek için iyi bir server değil, bir kaç iyi rus guildi(rusça lazım) var gerisi kötü.

konuyu açan, ben ve yasin dışındakiler turk diil ... net çevirmeniyle sözde kafa buluyorlar, serverda fazla türk yok , olanlar da dağılmış durumda. RP serverı fena fikir değil aslında eğer pvp-rp ler kalkmasaydı. Bu serverın yaş ortalaması 12-13 filan, iyi pvp yapan da yok. İlkokul çocuklarıyla yüzgöz oluyorsun maalesef. Yani gelmek için iyi bir server değil, bir kaç iyi rus guildi(rusça lazım) var gerisi kötü.

Haklısın Pestermite kardeş sen en iyisi başka servera yönel böyle güzel yaş ortalamalı falan

• Create New...