Jump to content

Looking for a Turkish Guild join us. (PVE Guardians of Light - Republic)

Rymorea

Recommended Posts

Under this sentences only for Turkish players for recruiting.

Merhaba,

Republic tarafında oynayan bir avuc Türk oyuncudan oluşan grubumuz ağırlık olarak PVE olmasına rağmen PVP yapan arkadaşlarımız da mevcuttur. Sürekli oynayan arkadaşlarımızın yaş ortalaması 35+ dır. Amacımız server da dağınık olarak farklı guildlerde oynayan Türk arkadaşlarımızı birleştirmek ve oyun sonu aktivitelerde beraber olmakdır. Guilde katılmanın tek şartı Türkçe konuşmaktır. İngilizce konuşmakdan sıkıldıysanız yada oyuna yeni başlamış ve guild sohbet kanalında kendi dilinizi konuşan birileri olsun istiyor iseniz, katılımınızı bekleriz. İmparatorluk tarafında Alt karakterlerimizden oluşan bi guildimiz daha bulunmaktadır ( Deep Red )

Guardians of Light ( Repulic ) guildimize katılmak için oyun içinden aşağıda nickname'lerini yazdığımız arkadaşlara ulaşınız. Oyun içinde Who menüsünü kullanarak arkadaşlarımızın online olup olmadıklarını bulabilir yada Guild ismimizi aratarak online olan diğer oyuncu arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz. Yetkili üyelerimizin çoğunluğu iş-güç sebepleri ile akşam ve gece onlinedır.

Saygılarımla, iyi oyunlar

K'yar (Jedi Sage)

Alchar (Commando)

Elrianok (Jedi Sentinel)

Nigerpapilio (Jedi Sage)

Dysoro (Jedi Sage)

(for the searching terms Turk, Türk, Turkce, Türkçe, Turkish, )

Edited by Rymorea

• 3 weeks later...

Oyunda Türkçe konuşan bir çok arkadaş dağınık bir şekilde, oyundan daha çok zevk almak için sizleride aramızda görmek isteriz. Bizlere ulaşamak için oyun içinden mail atabilirsiniz.

Empire Tarafı : Sodan

Republic Tarafı : Dysoro

Turkish speaking people are separated in game, if you want more fun from game, we are happy to see you with us. You can reach us via in game email.

Empire Side : Sodan

Republic Side : Dysora

• 1 month later...
Iyi gunler bana ulasir iseniz sevinirim su anda lvl 55 PVP tomb of freedon nadd DPS Republic olarak oynuyorum. Seviyeli Turkce guild ariyorum. Tesekkurler

Mesaj gonderdim. Aramıza katılmanızdan memnun oluruz. Oyun içinden bizlere ulaşınız. (mail atarsanız size ulaşırız)

Edited by Rymorea

• 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir konu hakkında güncelleme olmamış. Kendi sunucumuzda host edilen guild sitemiz açılmıştır. Guildimize katılmak isteyenler http://www.trforce.com adresinden guild web sitemizi ziyaret edebilir, Guardians of Light ve Deep Red guildlerine katılmak isterseniz web sitemize üye olmanız yeterlidir.

Note : Guildlerimiz The Progenitor serverı üzerindedir, malesef başka serverlardan üye alımı yapamıyoruz.

• 6 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • Create New...